Munkatársakat keresünk mozdonyvezető pozícióba

Vasúti logisztikai feladatok elvégzésére keresünk fizikai munkát bíró és kedvelő munkatársakat mozdonyvezető pozícióba.

Magadra ismersz az elvégzendő feladatokban és az ajánlatunk elfogadható  számodra? Jelentkezz és csatlakozz hozzánk most.

Feladatok, amik rád várnak

  • a vasúti kocsi mozgatási feladat végrehajtásához vezeti a mozdonyt,
  • a vontatójármű átvétele, a mozdonyon elvégzett javítások ellenőrzése, a jármű átvizsgálása és műszaki állapotának ellenőrzése,
  • kapcsolattartás a tolatásvezető és kocsirendező személyzettel,
  • az üzem közben felmerülő kisebb hibák elhárítása, súlyosabb esetekben a szerelvény leállítása,
  • a pálya, a jelzők és figyelése,
  • a forgalmi és egyéb technológiai utasítások betartása,

Általad betölteni kívánt pozíció elvárásai

  • 8 általános, alapfokú iskolai végzettség (középfokú végzettség előny)
  • mozdonyvezetői vizsga és jogosítvány megléte
  • vasútüzemi szakmai tapasztalat
  • fizikai erőnlét megléte
  • munkaköri (orvosi) alkalmasság

Tulajdonságaid között szerepel

  • megbízhatóság, pontosság, kitartás

Amit kínálunk neked

  • azonnali munkakezdés
  • lehetőség év végi prémiumra
  • havi Cafeteria juttatás (SZÉP kártya)
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • megbízható és hosszú távú munkalehetőség
  • felelősségteljes feladatok
  • emberközpontú munkahelyi légkör
  • fejlődési lehetőség

Tolatásvezetői , kocsirendezői alapvizsga megléte, de mozdonyvezető jogosítvány hiánya esetén: képzés és vizsga. Képzés ideje alatt a szállást biztosítjuk. A tanfolyam ideje alatt is cafeteria juttatásban részesülsz.

Leendő munkavégzésed helye

Csepel Szabadkikötő

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével a human@lac.hu e-mail címen lehet.